PROFESIONÁLNY ODŠŤAVOVAČ

Očistné a sýte odšťavovanie ovocia a zeleniny so zachovaním 100 % živín za krátky čas a bez námahy

50% ZĽAVA

€198 €99,00

Pozor! Špeciálna ponuka len za 99 € s 48-hodinovou expresnou dopravou a dobierkou Platnosť končí dnes 01/06/2024 a v dôsledku nadmerného dopytu po produktoch

OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤAVY ALEBO PYRÉ ZA PÁR MINÚT

EXKLUZÍVNA PONUKA 50% zľava

Stále je k dispozícii 17 jednotiek

Čo môže byť v lete lepšie ako čerstvý ovocný džús alebo zeleninové smoothie? Treba tiež povedať, že komerčné smoothies, rovnako ako tie domáce, sú plné cukrov a konzervačných látok, ktoré môžu zhoršiť našu kondíciu.

Riešením v týchto prípadoch je užívanie čerstvých, chutných štiav a extraktov so 100 % prírodnými zložkami bez pridaného cukru alebo vonkajších konzervačných látok.

Inovatívny odšťavovač XL JUICER zachytí každú kvapku ovocia a zeleniny vďaka vysokému výkonu a koncepcii obráteného sita. V závislosti od druhu ovocia alebo zeleniny vylisuje až 2 litre šťavy pri jednom prechode bez toho, aby bolo potrebné vyprázdniť nádobu na dužinu. Okrem toho si môžete vybrať medzi 2 úrovňami výkonu, vďaka čomu je odstredivka Vitabella vhodná aj na tuhšie potraviny, ako sú mrkva, zemiaky alebo jablká.

S dnešnou ponukou ju získate s dobierkou len za 99 €!

AKO OBJEDNÁVAŤ XL JUICER?

Jednoducho zanechajte svoje údaje v nižšie uvedenom formulári, aby vás kontaktoval náš operátor, ktorý vám vysvetlí všetky podrobnosti o výrobku.
NEPLATÍTE PREDPLATBU!

NAŠA ZÁRUKA

ROZHODLI SME SA PONÚKNUŤ 14-DŇOVÚ ZÁRUKU VRÁTENIA PEŇAZÍ

To znamená, že ak tovar vrátite do 14 dní, budú vám vrátené všetky peniaze.

HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

4,9

836 Recenzie

SOFIA Kováčová ✅

5/5

Nákup overený na 14/04/2022

Dobrý pomer ceny a kvality, množstvo vyprodukovanej šťavy je dobré (jednoznačne závisí od druhu použitého ovocia alebo zeleniny), odpad nie je príliš mokrý. Ak použijete studené ovocie z chladničky, šťava je čerstvá, nie je zahrievaná čepeľami.

NINA Vargová ✅

4.5/5

Nákup overený na 26/04/2022

Odstredivka prišla načas, je to skvelý výrobok, ľahko sa používa a nie je absolútne náročné ho čistiť. Pri zelenine, ktorá obsahuje menej šťavy, ju vkladám medzi ovocie. (zeler, zázvor). odporúčam ju milovníkom ovocia a zeleniny, ako som ja. Aj mojej rodine chutili tie, ktoré som vyrobila.

EMA Tóth ✅

4.5/5

Nákup overený na 26/04/2022

Som milovníčkou ľahkého varenia a tento výrobok som si vybrala na experimentovanie s novými letnými receptami so zeleninou. Skvelá obsluha, jednoduché použitie a maximálna výťažnosť! cena je skvelá, rovnako ako kvalita!

XL JUICER

Inovatívny odšťavovač vytvorený na každodenné vychutnávanie čerstvých ovocných a zeleninových štiav

VYPLŇTE FORMULÁR NA ZADANIE OBJEDNÁVKY

Potom vás bude kontaktovať jeden z našich konzultantov, ktorý vám poskytne pomoc úplne zadarmo.

PREČÍTAJTE SI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Cena s 50% zľavou je len 99 € namiesto 198 €

Stačí vyplniť oficiálny formulár a zadať požadované údaje, ako je vaše meno, priezvisko a telefónne číslo. Zákaznícky servis vás bude telefonicky kontaktovať, aby potvrdil vašu objednávku a dodaciu adresu. Do 48 pracovných hodín vám bude výrobok doručený na uvedenú adresu, pričom zaplatíte na dobierku.

Doprava je úplne zadarmo v celom Taliansku!

Od okamihu odoslania objednávky vám bude výrobok doručený domov do 24/48 pracovných hodín.

Samozrejme, nášmu kuriérovi môžete zaplatiť priamo pri doručení zásielky.

This site is not a part of the FACEBOOK Website or FACEBOOK Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.